درباره ما

پمپ‌های غلیظ پاش

معرفی شرکت سپیدار پمپ:

یکی از بزرگ­ترین دغدغه‌های شرکت‌های تولید مواد شوینده و آرایشی-‌بهداشتی تامین پمپ‌های مرغوب برای محصولات خود است تا بتوانند محصولات خود را با بالاترین کیفیت به بازار عرضه کنند.

شرکت سپیدار پمپ افتخار دارد با بهره‌­مندی از مدیران کارآمد، پرسنل مجرب و به‌­روزترین دستگاه‌های تولید، مونتاژ و بسته­ بندی باکیفیت‌ترین پمپ‌های غلیظ پاش را تولید و به بازار عرضه کند. تیم تحقیق و توسعه شرکت سپیدار پمپ به صورت مستمر در تلاش است تا کیفیت تولید محصولات خود را با استاندارد‌های جهانی هم­تراز نماید. آنچه محصولات سپیدارپمپ را از محصولات مشابه متمایز می­کند، کیفیت و گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش است زیرا ما معتقدیم فروش پایان معامله نیست بلکه شروع رابطه­ ای پایدار بر مبنای صداقت و احترام متقابل است.

شرکت سپیدار پمپ برای تولید تمامی محصولات خود از مرغوب‌ترین مواد اولیه استفاده می‌کند تا محصولی باکیفیت را به دست مشتریان خود برساند. نخست محصول بر اساس نیاز مشتری طراحی و به محض دریافت سفارش تولید می‌شود، سپس قطعات تولیدشده در فرایندی کاملا بهداشتی مونتاژ می‌شوند، در انتها محصول نهایی توسط واحد کنترل کیفیت تست می‌شود تا با کمترین ضریب خطا سفارش به مشتری تحویل داده شود. در شرکت سپیدارپمپ مشتری پادشاه است و کیفیت ملکه. با توجه به این دو اصل، ما باکیفیت‌ترین محصولات را به شما عرضه می­ کنیم.

روال سفارش دهی مشتری

نخست محصول بر اساس نیاز مشتری طراحی و به محض دریافت سفارش تولید می‌شود، سپس قطعات تولیدشده در فرایندی کاملا بهداشتی مونتاژ می‌شوند، در انتها محصول نهایی توسط واحد کنترل کیفیت تست می‌شود تا با کمترین ضریب خطا سفارش به مشتری تحویل داده شود.

چرا سپیدار پمپ

مواد اولیه و مرغوب

 که این امر کیفیت محصولات را افزایش می دهد.

دستگاه های مجهز

 با تهیه بروزترین دستگاه های روز دنیا، مفتخر به تولید محصولات با کیفیت بالا شده ایم

مهندسین متخصص

 در تمامی مراحل تولید، تیم ناظر و کنترل کیفی این واحد در حال بررسی و نظارت بر خطوط تولید می باشند.

گارانتی طلایی محصول

 کلیه ی محصولات این شرکت دارای گارانتی طلایی می باشند.